• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

TÜRK ÜRETİMİ ÜRÜNLERE KUVEYT’TEN BÜYÜK İLGİ


Ana Sayfa Haberlerimiz TÜRK ÜRETİMİ ÜRÜNLERE KUVEYT’TEN BÜYÜK İLGİ
upload/news/TURK_URETYMY_URUNLERE_KUVEYTYTEN_BUYUK_YLGY-cc-holding-blog-83753547.jpg

CC Holding iştiraki olan Roof Çelik Çatı Firması birçok alanda büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Bu anlaşmalara bir yenisini eklemek isteyen Roof Çelik Orta Doğu’nun en büyük ekonomilerinden birisine sahip olan Kuveyt ile ön görüşmelere başladı.

Roof Çelik bu güne kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde fabrika, depo, hangar, imalathane, pazaryeri alanları, hayvan çiftlikleri, spor tesisleri, askeri depolar gibi birçok alanda yapı inşa etti. Bu yapıların kalitesi ve ünü Türkiye sınırlarını aştı ve Kuveyt merkezli bir firma Kuveyt’te yapılacak büyük bir otopark ve farklı projeler hakkında görüşmek için Türkiye’ye geldi. Görüşmelere CC Holding’i temsilen Sn. Enes Genç, Sn. Aslı Engin Roof Çelik temsilcileri Sn. Adem Öksüz,  Sn. Kübra Kartal ve Kuveyt temsilcisi Sn. Muhammed Bey ve beraberindekiler katıldılar. Gerçekleştirilen görüşme sırasında geleceğe yönelik yapılabilecek birçok proje hakkında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Kuveyt’ten gelen misafirlere yapılabilecek projelerin yanı sıra Türkiye’nin inşaat alanındaki potansiyeli ve gücü anlatıldı. Aynı zaman da büyük ve köklü bir kültüre sahip olan Türk kültürünü tanıtmak için Bursa’da bulunan tarihi mekânlar ve turistik yerlerden birkaç tanesi gösterildi ve tarihi önemi anlatıldı.

Türk misafirperverliği ile ağırlanan Kuveytli yatırımcılar Türkiye’yi beğendiklerini ve birlikte daha birçok ortak proje yapmak istediklerini ifade ettiler. Bu karşılıklı anlaşmanın ve sevgi, saygı çerçevesinde hem Roof Çelik Çatı Firmamıza hem de ülkemize birçok konuda yeni yatırımlara kapılar açmasını temenni ediyoruz.