• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI PROJE SUNUMU


Ana Sayfa Haberlerimiz GİRİŞİMCİLİK YARIŞMASI PROJE SUNUMU
upload/news/girisimcilik-yarismasi-proje-sunumu89346838.jpg

Girişimcilik projesi kapsamında ön görüşmeler devam ediyor. Dijital ortama yenilik getirmeyi planlayan yarışmacılarımız tanıtım için Ankara’dan Bursa’ya geldiler.  Gazi Üniversitesinde Otomotiv Mühendisliğini mezunu olan ve hâlihazır da stajyerlik yapan Sn. Mehmet Saadettin Akalın ve KTÜ Harita Mühendisliğinden mezun olan Sn. Halil Bölük ekip olarak uzun çalışmalar sonucunda hazırladıkları projeyi tanıttılar.

Projeyi tanıtırken; neden bu alana yöneldiklerini, bu alanda yapılmış çalışmalarda nasıl bir eksiklik gördüklerini ve nelerin iyileştirilip, nelerin eklenebileceği gibi birçok açıdan projelerini tanıttılar. 

 Tanıtım sonunda jüri ile karşılılık fikir alışverişi yapıldı ve eğer proje hayata geçirilirse nasıl bir yol izleneceği ve bu aşamada nelere ihtiyaç duyulacağı, nasıl bir pazar alanı açabileceği ve gelir-gider dengesi gibi konular detaylı bir şekilde konuşuldu.

Görüşme sonunda çalışmaları için Sn. Halil Bölük ve Sn. Mehmet Saadettin Akalın’a CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cevher Cenkçi tarafından plaket hediye edildi.