• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

CC HOLDİNG YENİ ARAÇ FİLOSU


Ana Sayfa Haberlerimiz CC HOLDİNG YENİ ARAÇ FİLOSU
upload/news/CC_HOLDYNG_YENY_ARAC_FYLOSU-cc-holding-blog-39162859.jpg

CC Holding Bursa merkezli faaliyet gösteren öncü ve dinamik bir kuruluştur. Bünyesinde bulunan Kayıpen Pencere Firması, Roof Çelik Çatı Firması, Meri Natürel Kozmetik Firması, Bakara Farm Besi Çiftliği, Nomad Tech Savunma Sanayi  gibi birçok farklı alana hizmet vermektedir. Bursa merkezli çalışma sisteminin yanı sıra çeşitli şehirlerde tekstil, bilişim, lojistik, dış ticaret, bitkisel ürünler ve inşaat piyasalarında faaliyet göstermektedir.

Pek çok farklı alanda faaliyet gösteren CC Holding üzerindeki sorumluluğun her zaman farkında olmuş kaliteli müşteri hizmetinin değerini bilmiştir.  

Bu kapsamda her an ilerleyen gelişimlere ayak uydurmak ve yenilikçi tarafının yansıması olarak şirket araç filosunu tamamen değiştirmiştir. Araç filosunu değiştirilmesiyle çalışma temposuna uyum sağlamak ve hizmet verilen alanların kalitesini arttırmak amaçlanmıştır.

Yeni araç filosu CC Holding’in bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini arttırmayı planlarken aynı zamanda da karşılaşılabilecek sorunlara karşı hızlı hareket edilmesini hedeflemektedir.