• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

CC HOLDİNG’İN ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYESİNE ZİYARETİ


Ana Sayfa Haberlerimiz CC HOLDİNG’İN ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYESİNE ZİYARETİ
upload/news/CC_HOLDYNGYYN_YANLIURFA_BUYUKYEHYR_BELEDYYESYNE_ZYYARETY-cc-holding-blog-36147558.jpg

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cevher ÇENKÇİ, CC Holding iştirak şirketi olan  Roof Çelik genel müdürü Sn. Adem ÖKSÜZ, Roof Çelik proje müdürü Sn. Lütfi HACİİSMAİLOĞLU 

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin BAYDİLLİ’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaretin amacı Bursa’nın yerli firması olan CC Holding bünyesindeki şirketlerle ilgili bilgi vermek ve bundan sonra yapılabilecek iş birlikleri adına istişare edildi.

İlk olarak CC Holding’in başarılı girişimi olan ve geniş alanlarda çözümler üreten Roof Çelik Çatı Sistemleri hakkında Sn. Metin BAYDİLLİ bilgilendirildi. Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin BAYDİLLİ ile Karaköprü’de yapılan son işler hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapıldı.

Sn. Cevher ÇENKÇİ ziyaret sırasında hem nazik karşılamalarından dolayı hem de tüm projelere gösterdikleri ilgiden dolayı Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin BAYDİLLİ’ye teşekkür etti ve Bursa’ya özgü hazırlanmış olan aynı zamanda ipekten yapılan ve Bursa’yı tanıtan tabloyu Sn. Metin BAYDİLLİ’ye hediye etti. Sn. Metin BAYDİLLİ’de yapılan ziyarete teşekkür etmek amacıyla Sn. Cevher ÇENKÇİ,Sn. Adem ÖKSÜZ ve Sn. Lütfi HACİİSMAİLOĞLU'na urfalı yazarların seçme kitaplarından hediye etti.