• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

CC HOLDİNG AZERBAYCAN İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI


Ana Sayfa Haberlerimiz CC HOLDİNG AZERBAYCAN İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI
upload/news/CC_HOLDYNG_AZERBAYCAN_YY_BYRLYYY_TOPLANTISI-cc-holding-blog-61041375.jpg

Ahi Yapı ülke içerisinde yaptığı çalışmalar ile Azerbaycan’ında dikkatini çekmeyi başardı. Ahi Yapı kaliteli ve uzun ömürlü malzemeden yapılan katlanabilir konteynerler ile yurt dışında farklı ülkelere de açılmaya hazırlanıyor.

Azerbaycan’ın ileri gelen Savunma Sanayi ve Çelik Firmasından yetkililer ile CC Holding iştiraki olan Ahi Yapı’nın ürettiği konteynerler hakkında toplantı yapıldı. Toplantıya CC Holding’den Yönetim Kurulu Başkanı Cevher ÇENKÇİ ve Planlama Müdürü Levent ŞİRİN katılırken, Ahi Yapı Genel Müdürü Ahmet GÜNERİ, Roof Çelik Genel Müdürü Adem ÖKSÜZ ve ERA Beton sahibi Cemal ERSOY katıldı.

Toplantıda Ahi Yapı temsilcisi Ahmet Güneri tarafından üretimini yaptığımız konteynerler hakkında genel bir bilgi aktarımında bulunuldu ve yapılan sunumlar sonrası karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Daha sonra Ahi Yapı’nın ileriye yönelik yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

Yapılan uzun görüşmeler sonucunda, talebin karşılanması ve karşılıklı iş birliğinin sağlam temeller üzerinde atılması için bir ön numune gönderimi yapılması ve daha sonra tekrar bir durum değerlendirmesi yapılmak üzere toplantı sonlandırıldı.