• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

CC HOLDİNG 2021 PLANLAMA TOPLANTISI


Ana Sayfa Haberlerimiz CC HOLDİNG 2021 PLANLAMA TOPLANTISI
upload/news/CC_HOLDYNG_2021_PLANLAMA_TOPLANTISI-cc-holding-blog-41152748.jpg

CC Holding olarak yılın son toplantılarından olan motivasyon ve istişare buluşması gerçekleştirildi. Gelecek yıl için yapılması hedeflenen çalışmalar üzerinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Cevher ÇENKÇİ, fikir alışverişinde bulunduktan sonra şirketimizin ileriye yönelik izleyeceği yol hakkında genel müdür ve yardımcılarımızı bilgilendirdi.

2020 yılı içerisinde başarı gösteren çalışanlarımıza Cevher ÇENKÇİ tarafından plaket takdim edildi. Plaket tesliminde ilk olarak Merinaturel Genel Müdürü Elif NALKIRAN’ a işinde gösterdiği başarı ve özverili çalışmalarından dolayı “En İyi Çıkış Yapan Genel Müdür” plaketi verildi. Sonra CC Holding Genel Müdür Yardımcısı Levent ŞİRİN’ e göstermiş olduğu başarılarından dolayı “En İyi Planlama Müdürü” plaketi verildi. Daha sonra Finans Müdürü Nurcan TARI’ ya, “2020 Yılı En İyi Çözüm Odaklı Müdür” plaketi verildi. Ardından Roof Çelik Genel Müdürü Adem ÖKSÜZ’ e yıl içerisinde göstermiş olduğu başarılardan dolayı “En İyi Teknik Müdür” plaketi verildi ve son olarak da Kayıpen Genel Müdür Yardımcısı Ali YÜRÜYEN’ e yaptığı çalışmalardan dolayı “En İyi Genel Müdür Yardımcısı” plaketi verilmiştir.

Ödüllerin ardından 2021 yılında yönetim kurulunda görev alacak kişiler belirlendi. Toplantının sonunda ise Cevher ÇENKÇİ, şirketimiz bünyesinde çalışan tüm kadınlara çiçek vererek göstermiş oldukları başarılardan dolayı teşekkür etti.