• Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa
  • 444 3 589
  • bilgi@ccholding.com.tr

BURSA'DAN AZERBAYCAN'A UZANAN YATIRIM KÖPRÜSÜ


Ana Sayfa Haberlerimiz BURSA'DAN AZERBAYCAN'A UZANAN YATIRIM KÖPRÜSÜ
upload/news/bursa-dan-azerbaycan-a-uzanan-yatirim-koprusu43496602.jpg

Türkiye ile kardeş ülke Azerbaycan arasındaki dostluk ilişkileri, firmalar arasındaki yatırım işbirlikleri ile ekonomik alanda da her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bursa'da yurt dışı yatırım ağını büyüten CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve Meri Naturel Kozmetik Firması Genel Müdürü Elif Cenkçi, Azerbaycan'a yatırım ve iş birliği ziyareti gerçekleştirdi.

 

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve Meri Natürel Kozmetik Firması Genel Müdürü Elif Cenkçi'nin yer aldığı ziyarette, Azerbaycanlı sektör temsilcileri ile yeni anlaşmalar yapılırken geleceğe yönelik yeni yatırımlar da masaya yatırıldı.

 

Bünyesinde Kayıpen Pencere Firması, Roof Çelik Çatı Firması, Meri Natürel Kozmetik Firması, Bakara Farm Besi Çiftliği, Nomad Tech Savunma Sanayi gibi farklı alanlarda hizmet veren firmaları barındıran Bursa merkezli CC Holding, yurt dışı yatırım ağını her geçen gün daha güçlendiriyor.

 

“Tek Millet İki Devlet’’ anlayışıyla ilişkilerini devam ettiren iki firma geride bıraktıkları 5 yıllık çalışmalarını değerlendirdi. Azerbaycan'da distribütör ve bayi ziyaretlerinde bulunan heyet, ana toptancısı Tuğrul Amiraliyev ile distribütörlük anlaşmasını 5 yıl daha uzattı.

 

Tuğrul Amiraliyev ile Satış ve Pazarlama Müdürü Elyane Amiraliyev'e Meri Natürel Genel Müdürü Elif CENKÇİ tarafından plaket takdim edildi. Beraber daha güzel işleri beraber başaracakları temennisinde bulunuldu.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher CENKÇİ ve Meri Naturel Genel Müdürü Elif Cenkçi, misafirperverlikleri ve katılımlarından dolayı Azerbaycan'daki iş ortakları Tuğrul Amiraliyev, Elyane Amiraliyev, Alizamin Amiraliyev’e ve tüm bayilere teşekkür etti.