BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SCC GRUP YENİ YATIRIM KAYIPEN

SCC Grup iştiraki olarak ortaya çıkan yeni yatırımın adı Kayıpen!

SCC Grup, iş dünyasındaki ilerleyişini, yeni yatırımları ve iş ortaklarıyla hızlı bir şekilde sürdürüyor! Bu kapsamda 11 Mart Cumartesi günü SCC Grup merkez binasında büyük bir toplantı gerçekleştirildi.

Yapılan Toplantının amacı yeni yatırımımızın bilgilendirmesini yapmak, yeni iş ortaklarımızla tanışmak ve yeni ürünümüzün tanıtımını yapmaktır.

SCC Grup iştiraki olarak ortaya çıkan yeni yatırımın adı Kayıpen! İsmini Osmanlı Devleti’nin kurulmasını sağlayan Kayı boyundan almıştır. Osmanlı Devleti gibi uzun ömürlü olmayı hedeflemektedir.

Kayıpen iş ortaklarımız sayın Ahmet Güneri, Sayın Ruşen Kul, Sayın Tuna Acar ürün hakkında sözlü ve görüntülü olarak bilgilendirmede bulundular. Kayıpen firmasını farklı kılan özelliği, ürünlerinin benzerlerine göre farklı olmasıdır.

PVC sektörüne ayrı bir tarz olarak kendine has duruşunu göstermektedir. Ürünün özelliği klasik PVC lerde olduğu gibi plastik değil, dışının ahşap içinin plastik bir yapıda olmasıdır.

Dışının ahşap olması, ürünün daha modern ve en önemlisi insan sağlığı için daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Üretim merkezi konyada olan şirket, Bursa'da büyük bir showroom açarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Aynı zamanda ürünün güneydoğu bayiliğini SADUN YAPI şirketimiz yapacaktır.

Toplantının ilerleyen zamanlarında BAKARA FARM şirketi, modern, kolay kurulumlu çatı sistemlerinin sunumunu gerçekleştirdi. Klasik çatı sistemlerine göre 5 kat daha dayanıklı olan bu çatı sistemi, diğer çatı sistemlerine göre yarı yarıya tasarruf sağlamaktadır.

Büyük SCC Grup toplantısında Ak Trade şirketi olarak söz alan Naim Gökgöz ve Era beton sahibi Cemal Bey Namir adlı projesiyle toplantıya katılanları heyecanlandırdı. Normal demire göre 10 kat daha dayanıklı olan yeni ürün demirin yerini alacak gibi görünüyor.

Tüketiciyi demire göre % 50 kara geçiren "NAMİR" Türkiye piyasasında geniş bir yayılım alanı bulacaktır. Biz SCC Grup olarak tüm şirketlerimize başarılar diliyoruz.

 

 

 

Yeni Yatırımımız Kayıpen Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE
ETİKETLER: Kayıpen, Scc Grup
PAYLAŞ: