BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SCC GRUP’DA ANAHTAR TESLİM TÖRENİ

Bünyesinde birden fazla başarılı markayı barındıran SCC Grup, düzenlenen tören ile şirket arabalarının teslimatını yaptı.

Gün geçtikçe büyümeye ve buna bağlı olarak çalışan ve müşteri memnuniyetine önem veren SCC Grup ailesi bünyesinde bulunan markalar için almış olduğu son model, sıfır kilometre arabaları düzenlenen tören ile çalışanlarına, şirket adına önemli çalışmalara imza atmaları için teslim etti.

Anahtar teslim töreninde, şirket çalışanlarına konuşma yapan SCC grup www.sccgrup.com.tr Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi konuşmasında; ‘’şirket çalışanlarının daha iyi arabalara layık olduğunu büyümeye ve karşılıklı güven ile çalışmalara devam ettikleri sürece, çalışanlarını daha iyi arabalarla sevindireceğini’’ belirterek sözlerine, ‘’yepyeni altı adet şirket arabamız e-zayıflama, www.e-zayiflama.com , Bakara Farm www.bakarafarm.com . Hiranur Dış Ticaret www.h-nur.com, Kayıpen www.kayipen.com ve diğer markalarımız ve markalarımızın çalışma ekibine hayırlı olsun diyerek son verdi.

SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’nin yaptığı anlamlı konuşmadan sonra yeni şirket arabaları için kesilen küçükbaş hayvan ile törene son verildi. SCC Grup çalışanlarının renkli sohbetleri ile son buldu.

Arabaların şirkete ve şirket çalışanlarına hayırlı olmasını diler, kazasız belasız iyi günler de kullanılmasını temenni eder şirket çalışanları adına SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’ye teşekkürlerimizi iletiriz.

 

 

 

Scc Grup Ailesine Bereket Getirmesini Diliyoruz. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE