BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SCC GRUP ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SCC GRUP İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

SCC Grup Şirketleri, ramazan ayında geleneksel hale gelen iftar yemeğinde bir araya geldi.


SCC Grup çalışanları ve SCC Gruba bağlı şirketlerin yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği şirket yemeği, yoğun katılım ile gerçekleşti.

SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve sevgili eşi SCC Grup CEO’su Hayriye Cenkçi ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeği geçtiğimiz akşam, Bursa’nın tarihi yapısına uygun, Koza Han’ın otantik restaurantı Dürr-i Koza’da gerçekleşti. Hemen hemen SCC Gruba bağlı bütün şirketlerin yönetici ve çalışanlarının katıldığı iftar yemeğinde, Mabella Kozmetik www.mabellakozmetik.com , Kayıpen www.kayipen.com , e-zayıflama Bursa ve İstanbul ekibi www.e-zayiflama.com , World Ajans www.worldajans.com.tr , ROOF Çelik Çatı www.roofcelik.com , Bakara Farm www.bakarafarm.com , Drog Life www.droglife.com ekipleri ve ekiplerin yöneticileri yer aldı.

SCC Grup bünyesinde ki marka çalışanlarının samimi sohbetleri ve eğlenceli anları ile devam eden iftar yemeği, birbirinden güzel dostlukların kurulması ve iş adına önemli konuların konuşulması, SCC Grubu daha ileriye taşıyacak kararların alınması ile son buldu.

Katılan tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eden SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve SCC Grup CEO’su Hayriye Cenkçi’ye bizler de SCC Grup çalışanları ve World Ajans ekibi olarak teşekkür eder, bu güzel ekibin bir parçası olmaktan onur duyduğumuzu dile getirmek isteriz.

TEŞEKKÜRLER SCC GRUP AİLESİ…

 

 

 

Teşekkürler. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE