BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SCC GRUBUN ÜÇLÜ TOPLANTISI

SCC Grup bünyesinde bulunan World Ajans ve E- zayıflama arasında kritik toplantı.

13 Mayıs 2017 Cumartesi günü SCC grup şirketler topluluğundan olan E- zayıflama ve World Ajans ekibi arasında, SCC Grup ana binasında yapılan toplantıda önemli kararlar alındı.

E- zayıflama İstanbul ekibinin de katıldığı toplantıda World Ajans ekibi yeni projelerini tanıtmak adına slayt eşliğinde sunumlar yaptı. Özellikle E –zayıflama www.e-zayiflama.com ekibinin çalışma alanlarından olan diyetisyenlere yönelik projelerinden bahseden www.worldajans.com.tr World Ajans, SCC Grup ve E –zayıflama ekibinin dikkatini çeken projeleri ile ilgileri üzerine topladı.

SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevher Cenkçinin de katıldığı toplantı Cevher Cenkçi’nin SCC Grup şirketinin holdingleşme yolunda yaşadığı sıkıntı ve zorluklardan ve markalaşma yolunda işinin profesyonelleri tarafından oluşturulan internet sitelerinin ne kadar önemli olduğundan bahsetmesi ile devam etti.

World Ajans’ın büyüme yolunda hızla ilerlediğini gösteren E-zayıflama toplantısı SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevher Cenkçinin internet sitesinin önemini anlatması ve E-zayıflama ekibi ile World Ajans ekibinin dayanışma ile önemli işlere atacakları imzalara karar vermesi ile son buldu.

İstanbul’ dan toplantımıza katılan E-zayıflama ekibine, E-zayıflama Bursa ekibine ve World Ajansa yaptıkları açıklayıcı ve etkileyici sunum için teşekkür eder, planladıkları projelerinde başarılar dileriz.

 

 

 

Teşekkürler. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE