BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SCC GRUBA SADUN YAPI’DAN BAYRAM ZİYARETİ

SCC Grup iştiraki olarak Urfa merkezli kurulan Sadun Yapı, SCC Grup merkez binasında, SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’ye bayram ziyaretinde bulundu.

Kurulduğu ilk günden beri Urfa inşaat anlayışına farklı bir boyut katan Sadun Yapı, 1.etap evlerini tamamlayıp geçtiğimiz günler satışa sunmuştu. 2. Etap konutları ile son hız sektörde var olmaya devam eden Sadun Yapı ramazan bayramının ardından SCC Grup ailesine bayram ziyaretinde bulundu. Bayramlaşma sırasında gelecek planlarından bahsedilen, Urfa konut anlayışını değiştirmeyi ve konforlu bir hayatın merkezinin Urfa’da atacağını dile getiren Sadun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Sadun, Sayın Cevher Cenkçi ile fikir alışverişinde bulundu.

Bayramlaşmanın ardından SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi tarafından Sadun Yapı’ya üstün başarılarından ve sektörde gösterdiği kalıcı çalışmalarından dolayı plaket taktim edildi. Güzel bir bayramlaşmanın ve gelecek günlerde imza atılacak değerli işlerin detaylı konuşulmasından sonra Gazi Sadun Urfa’ya hareket etti.

Bizler de SCC Grup ailesi olarak Sadun Yapı’ya göstermiş olduğu ilgiden ve bayram ziyaretinden dolayı teşekkür eder, beraber çalışmanın ve iş ortaklığının onur verici olduğunu dile getirmek isteriz.

Başarılarının devamını dilediğimiz Sadun Yapı aracılığı ile bünyemizde bulunan tüm şirketlere başarı dolu bir çalışma hayatı temenni ederiz.

 

 

 

Teşekkürler Blog Yazarı: Esin Büşra Bekçe
PAYLAŞ: