BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


SARKAR HOLDİNG'İN SCC GRUP ZİYARETİ.

Hindistan Şirketlerinden Olan Sarkar Holding Sahibi Adnan Sarkarın Şirketimize Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde Hindistan’lı iş ortağımız Adnan Sarkar'a şirketimize yapmış olduğu ziyaret için öncelikle kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Scc Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevher Çenkçi ve Era Beton Şirket Sahibi aynı zamanda Gürcistan distribütörü Sayın Cemal Ersoy’da bu ziyarette bizimle birlikteydi, Aynı zamanda Hiranur A.Ş şirket ortaklarımızdan Sayın Naim Gökgöz’de bu toplantıda bizimle birlikteydi.

Sarkar Holding Başkanı Adnan Bey’le yapılacak olan ticaretin dışında güzel dostlukların kurulmasıyla birlikte kendileriyle birlikte Sayın Cevher Çenkçi’nin şahsi çiftlik evinde güzel bir organizasyon yapılarak kendisini en iyi şekilde ağırlamak istedik. Kendisi de memnuniyetini dile getirmesiyle bizlerde çok sevindik.

Her zaman ticaretten önce ülkeler arası dostlukların kurulması bizler için daha önemlidir. Daha sonra kendisiyle yapılan toplantı da plywood fabrikasını Bursa’da kurmak istemesi bizi ayrıca mutlu etti.

Daha ilk günden yapılacak bu ticaretin bizim için ne kadar gurur verici olduğunu söylemeden geçmek istemedik. Sayın Cevher Çenkçi Adnan SARKAR'da oldukça sevdiğini söylerken kendisini her zaman Bursa’ya beklediğini dile getirdi.

Aynı zamanda Adnan Beyin ziyareti esnasında Bursa AK PARTİ Milletvekili Bennur Karaburun ‘un SCC GRUP’a yapmış olduğu ziyaretten bir kez daha memnuniyetimizi dile getirirken Adnan Bey’in Türkiye sevgisi ve Türk vatandaşı olma arzusunu göz ardı etmeyen Sayın Bennur Karaburun, saygıdeğer İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu arayarak kendisine durumdan bahsetti ve Sayın Süleyman Soylu’da bizleri kırmayarak değerli misafirimiz için yardımcı olarak söyleyerek bizleri onurlandırmıştır.

Adnan Bey’de kendisine çok teşekkür etti. Ticari ilişkilerimizin gelişmesi bizim için önemlidir ama daha önce dediğimiz gibi güzel dostluklar kurulması bizler için her zaman bir adım daha öndedir. Kendisini her zaman beklediğimizi söyler ziyareti içinde teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

 

Adnan Sarkar'a Teşekkür Ediyor ve Ziyaretinin Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Ediyoruz. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE