BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


GÜRCİSTAN İLE YAPILAN ANTLAŞMA

İREM NATUREL GÜRCİSTAN İLE YAPILAN ANTLAŞMA YAPTI

İrem Natürel gün geçtikçe katlanarak büyüyor. Gücünü kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden alan İrem Natürel şimdi de Gürcistan'da! 4 Şubat Cumartesi günü Sophio Varshalomidze ve Vladimer Mjavanadze ziyaretleriyle yakından ilgilenen Sayın Cevher Cenkçi ile anlaşmalar resmen imzalanmış bulunmaktadır.

Kendileriyle yapılan toplantı sonucu SCC Grup ailesine hoşgeldiniz diyoruz. Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya ve tüm Kafkaslar olmak üzere İREM NATUREL markalı ürünleri artık satışa sunulmuştur. Avrupa’nın birçok ülkesinde başarılı bir şekilde satış yapan İrem Natürel artık farklı bir coğrafyada başarılı bir şekilde çalışacaktır.

Sayın Cevher Cenkçi Sayın Sophio Varshalomidze ve Vladimer Mjavanadze’yi ve değerli iş ortağımız Era betonun sahibi Cemal Ersoy‘u, ağırlamaktan onur duyduğunu ve kendileriyle her zaman böyle bir arada olmak istediğini söyledi. Yapılan toplantı sonucunda Sayın Sophio Varshalomidze Hanım ve Vovo Mjavanadze Bey’le karşılıklı imzalar atılarak resmen distribütörlük belgeleri teslim edilmiştir.

Kendileriyle uzun görüşmeler esnasında arada yapılan güzel sohbetler, kültürel bilgiler, aradaki ilişkilerin ne kadar güçlü ve güzel olacağını şimdiden gösteriyordu.

Karşılıklı hoşgörü ve memnuniyetin şans ve bol kazanç getirmesini temenni ediyoruz. Sophio Varshalomidze ve Vladimer Mjavanadze’e başarılar diler, kendilerine bu ziyaretleri ve güzel hediyeleri için teşekkür ederiz.

 

 

 

Tüm Gürcistan'a Teşekkür Ederiz. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE
ETİKETLER: Gürcistan, Ticaret
PAYLAŞ: