BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


E-ZAYIFLAMA 1 YAŞINDA

1 Yaşında

Geçtiğimiz sene tohumları heyecan ile atılan e-zayıflama günden günde kendini geliştirerek 1 yaşını doldurdu. Alanında uzman çalışanların bilgilerine dayalı olarak gerekli bilgileri takipçilerine aktarma amaçları ile yola çıkan e-zayıflama hizmet vermeye başlayalı 1 yıl oldu. SCC Grup olarak Dünya’ya yeni bir marka ve hizmet ağı oluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Diyet ve spor çeşitleri, kişiye özel diyet listesi, neden kilo alıyorum, neden kilo veremiyorum gibi sorularınıza değerli uzmanlarımız tarafından verilen cevaplar ile yoluna devam eden e-zayıflama portalı, toplum faydasını ve sağlığını düşünen çalışmalarıyla profesyonel bir şekilde insanlığa hizmet ilkesi ile yoluna devam etmektedir.

E-zayıflama portalının 1 yaşını kutlamak için yapılan toplantı ve kutlamada SCC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevher Cenkçi e-zayıflama ekibini tek tek tebrik etti ve başarılar diledi.

E-zayıflamanın yükselişinde etkili olan e-zayıflama CEO’su Sayın Uğur Akbulut’a ayrıca teşekkürlerini ileten Cevher Cenkçi profesyonel sonuçlara ulaşmak için yorulmadan çalışan e-zayıflama ekibine başarılarının devamını diledi.

SCC Grup Yönetimi olarak e-zayıflamanın ilerleyen süreçte çok daha iyi bir konuma geleceğine ve dünyada adından sıklıkla söz ettireceğine inanıyor ve bu yolda çalışmlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

 

 

 

Nice yeni yaşlara e-zayıflama Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE
PAYLAŞ: