BİZDEN HABERLER

  1. HABERLER

 


AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ SCC GRUBU ZİYARET ETTİ !

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ SCC GRUBU ZİYARET ETTİ !

Geçtiğimiz günler de AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ BENNUR KARABURUN ve SAYGIDEĞER EKİBİ şirketimizi ziyaret ederek bizi onurlandırdılar.

16 NİSAN PAZAR günü gerçekleşecek olan referandum sonucunun TÜRKİYE’ye getirecekleri hakkında kıymetli bilgilerini aktardılar. Cumhurbaşkanlığı sisteminin TÜRKİYE için katkılarından bahsederek bizleri bu konuda daha detaylı aydınlattılar.

Sohbet tadında geçen bu ziyaret esnasında AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ BENNUR KARABURUN ve SAYGIDEĞER EKİBİNİN güler yüzlü yaklaşımları şirketimiz tarafından taktire şayan bulundu.

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ BENNUR KARABURUN ve SAYGIDEĞER EKİBİ ziyareti esnasında şirketimizde iş toplantısı için bulunan Hindistan iş ortağımız ADNAN SARKAR'DA bu güzel sohbete dahil oldu ve TÜRKİYE için beslediği güzel duygularından bahsetti.

ADNAN SARKAR Türk vatandaşı olmayı çok arzuladığını bildirdi. HİNDİSTAN'lı iş ortağımız ADNAN SARKAR, AK Parti Bursa MİLLETVEKİLİ BENNUR KARABURUN ve SAYGIDEĞER EKİBİ tarafından bu konu hakkında hemen kendisini kırmayarak SAYIN İÇ İŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU'YU arayarak durumu izah ettiler.

SAYIN SÜLEYMAN SOYLU'da bizleri kırmayarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bizlerde kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

 

 

 

Ak Parti Bursa Milletvekilimize ve Güzel Ekibine Teşekkür Ederiz. Blog Yazarı: ESİN BÜŞRA BEKÇE